Květiny od srdce

Vyberte si tu nejkrásnější

I přes splnění nejvyšších požadavků na kvalitu, nabízíme květiny a pokojové rostliny v dlouhodobě nejnižších cenách. Vyberte si ze široké nabídky našich floristických služeb. Každý den máme zajištěn dovoz čerstvých květin, protože klademe důraz nejen na atraktivní vzhled, ale i na vysokou kvalitu a vaši spokojenost. Rádi vás obsloužíme dle aktuálních květinových trendů, nebo se přizpůsobíme vaší fantazii tak, abychom společně docílili ideální kytice pro Vaši drahou polovičku, oslavu, výročí nebo svatbu.

Svatební kytice ● aranžmá

Přejete-li si svatbu elegantní, netradiční či klasickou, budeme se velmi rádi podílet na svatebních přípravách, aby se Váš svatební den proměnil v báječnou a jedinečnou událost.

Nabízíme celkový svatební servis nebo jen vybrané svatební služby. Záleží pouze na Vás, které z našich služeb si vyberete.

Smuteční kytice ● věnce ● aranžmá

Pro smuteční obřad Vám naaranžujeme kytici podle Vašich požadavků.

Smuteční kytice a věnce vám připravíme podle našeho katalogu nebo dle individuální dohody. Do smuteční vazby lze zakomponovat oblíbené květiny, změnit barvu kytice nebo složení květů. Přijďte za námi a sdělte nám vaší představu.

Smuteční kytice a věnce zavážíme po domluvě na místo určení.

Dárkové ● netradiční kytice

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb v oblasti floristiky. Ať už si přejete malou kytici pro svou drahou polovičku nebo rovnou celkovou svatební výzdobu. Samozřejmě také nabízíme i květinovou výzdobu interiérů na zakázku. Vždy čerstvé a svěží květiny a tým profesionálů, to je naše největší devíza.

Sezónní aranžmá

Dokážeme splnit i očekávání našich zákazníků v rámci sezónních svátků(dušičky, Sv. Valentýn, Vánoce, Velikonoce, Halloween aj.) Vytvoříme pro vás nejrůznější dekorace z živých i suchých květin, vhodné pro jakékoli slavnostní příležitosti, sezonní aranžování, výzdobu interiérů i jen tak pro radost...

Výzdoba ● dekorace interiérů

Provádíme kompletní výzdobu inteiérů živými, umělými i sušenými květinami pro jakékoliv příležitosti. Nabízíme jak stálé, tak jednorázové dekorace.
Do Vašich prostor přinesem svěžest a krásu, ať jsou to firemní prostory, kanceláře, zasedací místnosti, recepce, vstupní haly. Navrhneme a dodáme dekoraci přizpůsobenou Vašemu přání, prostředí i posledním trendům.
Zajistíme květinovou výzdobu na rauty, svatby, plesy, rodinné oslavy, firemní večírky...

Výroba svíček 

Naše firma se zabývá výrobou svíček. Vyrábíme svíčky různých tvarů,barev a vůní. Pro naše odběratele jsme otevřeli vzorkovou prodejnu v Kopřivnici na ul. Štefánikova 58. Můžete zde najít širokou nabídku našich vyrobených svíček.

© 2020 Květinářství Blanka / Vypěstováno s láskou, všechna práva na vůni vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!